Tijdens de algemene ledenvergadering is verzocht om de contributie tijdig te voldoen. Helaas zijn er nog een klein aantal leden die hun contributie en Grote Club Actie-loten nog niet hebben voldaan. Dit zorgt voor vertraging in de administratieve afhandeling. We verzoeken deze leden vriendelijk om hun betalingen zo snel mogelijk te voldoen, zodat we gezamenlijk verder kunnen en ons kunnen concentreren op andere activiteiten binnen onze vereniging. Voor vragen over de betaling of het inhalen van de lotenverkoop, kunnen leden contact opnemen met de penningmeester. Het verzoek zal per mail worden gedaan en middels een tikkie via de WhatsApp. Het tijdig regelen van deze zaken helpt ons om de werking van de vereniging soepel te laten verlopen.
Het herstel van mijn gebroken pols verloopt helaas trager dan gehoopt. Hoewel ik in het begin wat sneller vooruitgang maakte, merk ik nu dat het genezingsproces wat meer tijd vereist. De pijn is inmiddels wel aanzienlijk verminderd, maar de kracht en mobiliteit van mijn pols zijn nog niet volledig terug. Toch ben ik blij dat ik onlangs mijn eerste oefenwedstrijd RKC – ADO Den Haag heb kunnen fluiten. Het was een grote stap vooruit, en ondanks de beperkte beweeglijkheid van mijn pols verliep het veel beter dan ik had verwacht. Ik moest wel extra voorzichtig zijn, maar het gevoel om weer op het veld te staan was geweldig. Het gaf me veel vertrouwen dat ik op de goede weg ben, zelfs als het herstel wat langzamer gaat. Ik blijf de komende tijd rustig aan doen en hoop binnenkort voor de KNVB weer op de velden actief te zijn. Waarschijnlijk houdt de KNVB rekening met mijn situatie, want de KNVB heeft mij voorlopig op 30 november een wedstrijd toebedeeld, als vierde official bij de wedstrijd Quick Boys – Jong Sparta Rotterdam.
Recent heeft Spanje te maken gehad met zware regenval die leidde tot verwoestende overstromingen, met tragische gevolgen voor veel mensen. De regenval was uitzonderlijk intens, vooral in de regio's Andalusië, Murcia en Valencia, waar rivieren buiten hun oevers traden en straten, huizen en velden werden overspoeld. Veel bewoners werden verrast door de plotselinge wateroverlast, waardoor ze niet op tijd in veiligheid konden komen.
Helaas heeft de overstroming een tragische afloop gehad, met meer dan tweehonderd doden en vermisten. Hulpdiensten waren snel ter plaatse, maar de omvang van de ramp maakte reddingsoperaties uiterst moeilijk. De regenval veroorzaakte ook aanzienlijke schade aan infrastructuur, waarbij wegen werden weggespoeld en huizen onbewoonbaar werden. Het stormseizoen in Spanje heeft dit jaar veel verwoestende gevolgen gehad, maar de menselijke toll is het meest ingrijpend.
De lokale autoriteiten en hulporganisaties werken hard aan de wederopbouw, maar het verlies van levens en de materiële schade zullen lange tijd voelbaar blijven. Deze tragische gebeurtenis heeft de kwetsbaarheid van bepaalde regio's voor extreme weersomstandigheden benadrukt en roept op tot meer aandacht voor klimaatverandering en de noodzaak van betere rampenplanning en preventie. Het is een moment van reflectie voor het land en de gemeenschap.
Op 29 november komt Sinterklaas weer naar ons toe! We zouden het geweldig vinden om dit speciale moment samen te vieren en hopen dat u erbij kunt zijn. Sinterklaas heeft zijn Pieten meegenomen en er staan leuke activiteiten op het programma. Uw aanwezigheid wordt dan ook zeer op prijs gesteld. Het belooft een gezellige en feestelijke bijeenkomst te worden voor jong en oud, met genoeg gelegenheid om Sinterklaas zelf te ontmoeten en gezellig met elkaar te genieten. We kijken ernaar uit om u te verwelkomen en samen een mooie middag te beleven! Tot dan!