Scheidsrechtersvereniging

de Langstraat

Welkom bij de scheidsrechters in de Langstraat!

Scheidsrechtersvereniging "de Langstraat" is een belangen- en sportvereniging voor en door voetbal-scheidsrechters in de regio Langstraat in de provincie Noord-Brabant. We zijn aangesloten bij de COVS. IBAN NL10 RABO 0302 4973 82

Meer weten? Mail ons: langstraat@covs.nl of vul het contactformulier in.

 

Verjaardagen

    Er zijn vandaag geen leden jarig

binnenkort jarig:

Inloggen Mijn Langstraat

SportSport

Door de vele negativiteit in de media probeer ik mijn voorwoord ‘positief’ te openen. In de week van 3 tot en met 11 oktober 2020, heeft namelijk ‘De week van de Scheidsrechter’ weer plaatsgevonden. Zoals u wellicht al heeft opgemerkt staat ‘positief’ tussen aanhalingstekens, omdat ik slechts twee leuke en positieve berichten van onze scheidsrechters uit onze vereniging heb ontvangen. Zij zijn door de voetbalverenigingen dan ook op een zeer bijzondere manier ontvangen en echt in het zonnetje gezet. Het merendeel van onze actieve scheidsrechters heeft in relatie met ‘De week van de

 

Scheidsrechter’ helaas geen enkel signaal of gebaar ontvangen. Nu bevinden we ons natuurlijk wel in een bijzondere situatie door het coronavirus (COVID-19). Aan de ene kant kan ik deze vergetelheid wel begrijpen, maar aan de andere kant denk ik toch dat het voor een voetbalvereniging een kleine moeite is om een scheidsrechter even de juiste en extra aandacht te geven om hem zodoende in die ene week in het zonnetje te zetten.

 

Links- of rechtsom, het gaat de laatste tijd alleen maar over corona. Ik wil het hierover daarom kort houden. Deze tijd zorgt voor stress, angst voor het virus zelf, maar er is ook twijfel, onzekerheid en frustratie over de, soms onduidelijke, maatregelen. Het coronavirus(COVID-19) heeft ons in ieder geval nog steeds in de greep en door de nieuw opgelegde maatregelen vanuit de regering is ook het grootste gedeelte van de amateursport weer op slot gezet. Vervelend, maar gezien de negatieve ontwikkeling toch noodzakelijk.

 

Onze algemene ledenvergadering, welke is gehouden op 13 oktober 2020, heeft plaatsgevonden in het Parkpaviljoen te Waalwijk. Vanwege de Corona regels is er voor een andere locatie gekozen, omdat de ruimte bij de ‘Kickers’ simpelweg veel te klein is. Tevens heeft Yoerak er voor gezorgd dat de leden die thuis waren gebleven toch de vergadering konden volgen via live stream van Facebook.

 

De vergadering is uiterst vlot verlopen en de opkomst was bijzonder goed te noemen. Het bestuur stelt deze betrokkenheid dan ook enorm op prijs. Opmerkelijke zaken kort samengevat; Jeroen Teunissen van Manen is gekozen tot ‘clubman van het jaar’ en daarnaast hadden we nog 5 jubilarissen; Jos Klerks 40 jaar, Sjaak van Esch 25 jaar, Hans ten Hoove 25 jaar, Piet van Loon 25 jaar en Roel van der Werff 25 jaar lid van onze vereniging. Eindelijk heeft onze vereniging nu ook een voltallig bestuur. Killy Mandemakers als algemeen bestuurslid, hoofd EC en Jeroen Teunissen van Manen als algemeen bestuurslid, hoofd TC. Daarnaast hebben Yoerak van Voorst en Dirk Prins wederom twee jaar bijgetekend, waarvoor mijn hartelijke dank. Dit betekent de gewenste verjonging van het bestuur. Deze nieuwe bestuursleden zijn duidelijk een aanwinst voor de vereniging. Heren, u allen bedankt en ik wens jullie heel veel succes, plezier en veel wijsheid toe. Verder werd bij de rondvraag een enkele vraag gesteld en is penningmeester Dirk Prins gehuldigd, omdat hij de functie als penningmeester met zijn deskundigheid al 40 jaar voor onze vereniging bekleed. En tenslotte konden we om 22.06 uur overgaan tot het laatste agendapunt ‘sluiting’ van deze algemene ledenvergadering met dank aan de leden die zich keurig aan de coronaregels hebben gehouden. Een uitgebreid verslag kunt u verder in dit clubblad lezen.

 

Er is ook nieuws vanuit het landelijk orgaan, op de onderstaande link komt u op de website van COVS Nederland waar de landelijke voorzitter een nieuwsbericht heeft geplaatst:

https://www.covs.nl/vcn/2020-10-18/bericht-van-de-voorzitter-oktober

 

Als laatste wil ik u vertellen dat ik het nog steeds een ontzettende eer vind om als voorzitter te fungeren van deze prachtige vereniging.

 

Namens het bestuur bedanken wij u voor het in ons gestelde vertrouwen. Rest mij u nog een sportief en plezierig verenigingsjaar toe te wensen. Blijf gezond, en denk goed na over de dingen die je ‘op anderhalve meter afstand’ doet.

 

Roel van der Werff

Wij gebruiken cookies om onze website en uw ervaring te verbeteren bij het gebruik ervan. Cookies die worden gebruikt voor de essentiële werking van deze site zijn al ingesteld. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk