Scheidsrechtersvereniging

de Langstraat

Welkom bij de scheidsrechters in de Langstraat!

Scheidsrechtersvereniging "de Langstraat" is een belangen- en sportvereniging voor en door voetbalscheidsrechters in de regio Langstraat in de provincie Noord-Brabant.

We zijn aangesloten bij de COVS.

IBAN NL10 RABO 0302 4973 82

Meer weten? Mail ons: secretariaat@covsdelangstraat.nl of vul het contactformulier in.

 logo COVS 75 jaar

 

Verjaardagen

    Er zijn vandaag geen leden jarig

binnenkort jarig:

Inloggen Mijn Langstraat

SportSport

Deze maand is de laatste maand van ons jubileumjaar. 75 jaar is een mooie mijlpaal, waarbij we samen op enkele punten terug werd gekeken op de geschiedenis van de vereniging, haar prestaties en de betekenis ervan voor de sportgemeenschap.

Gedurende het jubileumjaar werden er verschillende evenementen en activiteiten met een extra jubileum tintje georganiseerd, met als afsluiting de presentatie van Danny Makkelie op 22 januari 2024. Ruim 60 scheidsrechters, assistent-scheidsrechters, verenigingsscheidsrechters, begeleiders, rapporteurs en anderen waren aanwezig om deze presentatie bij te wonen.

 

Het bestaan van ons jubileumcommissie houdt op en wordt per 01-02-2024 opgeheven. Willie Peijnenburg en zijn team hebben geprobeerd om er een gedenkwaardige jaar ervan te maken. Bij het naderen van het einde van een geslaagd 75-jarig jubileum van onze scheidsrechtersvereniging gaat de gedachte alweer uit hoe nu verder?

 

‘Hoe nu verder’ is een vraag die mij al langer bezighoudt. Het zal niet eenvoudig zijn, want de betrokkenheid van en door onze leden wordt helaas steeds minder om welke reden dan ook. En wanneer de betrokkenheid van de leden binnen onze scheidsrechtersvereniging afneemt, is de vraag hoe wij dit kunnen kenteren. Welke strategie moeten we volgen om deze trend te keren en de betrokkenheid van onze leden te stimuleren. Schieten wij tekort in de communicatie of moeten we bijeenkomsten gaan organiseren om openlijk te bespreken wat onze leden motiveert en welke verbeteringen ze wensen. Of moeten we nog meer, maar dan misschien andere sociale evenementen organiseren, waardoor er toch een sterkere band ontstaat. Zeg het maar, er moet echt iets gebeuren anders zie ik het erg somber in.

 

In sommige gevallen zien we ook dat slechts een handvol leden de kar trekt binnen een onze scheidsrechtersvereniging, wat eigenlijk kan leiden tot overbelasting en verminderde motivatie bij deze actieve leden. Om deze uitdaging aan te pakken, is het cruciaal om de lasten te verdelen en andere leden aan te moedigen om een actievere rol op zich te nemen. Wie o wie komt het bestuur en de activiteitencommissie versterken?

 

Het is 22 januari 2024 als ik dit voorwoord schrijf en ik merk op dat we al een tijdje in 2024 op weg zijn. En in het kader van het nieuwe jaar wil ik jullie bij deze een bloeiend 2024 vol sportieve momenten wensen. Mogen onze fluiten met enige enthousiasme worden gebruikt tijdens een voetbalwedstrijd.

 

Mijn nieuwjaarswens is dat we allemaal streven naar een toename in zowel het ledenaantal als de betrokkenheid. Laten meerdere nieuwe gezichten zich aansluiten bij onze passie voor het heerlijke voetbalspelletje en laten we gezamenlijk bouwen aan een 2024 vol met successen, nieuwe actieve leden, nieuwe vriendschappen en een nog sterkere vereniging met toegewijde scheidsrechters en assistent-scheidsrechters.

Wij gebruiken cookies om onze website en uw ervaring te verbeteren bij het gebruik ervan. Cookies die worden gebruikt voor de essentiële werking van deze site zijn al ingesteld. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk