Scheidsrechtersvereniging

de Langstraat

Welkom bij de scheidsrechters in de Langstraat!

Scheidsrechtersvereniging "de Langstraat" is een belangen- en sportvereniging voor en door voetbalscheidsrechters in de regio Langstraat in de provincie Noord-Brabant.

We zijn aangesloten bij de COVS.

IBAN NL10 RABO 0302 4973 82

Meer weten? Mail ons: secretariaat@covsdelangstraat.nl of vul het contactformulier in.

 logo COVS 75 jaar

 

Verjaardagen

    Er zijn vandaag geen leden jarig

binnenkort jarig:

Inloggen Mijn Langstraat

SportSport

Dirk is lid geworden van “De Langstraat” op 1 juni 1975 en is daarmee 48 jaar lid van onze vereniging. Van 1 juni 1980 tot heden is Dirk bestuurslid als penningmeester en maakt hiermee voor het 44ste jaar deel uit van ons bestuur. Verenigingen kunnen leden hebben die wegens hun grote verdiensten een speciale plek in de vereniging willen geven En Dirk is er daar één van.

 

Vaak wordt iemand voor zijn bewezen diensten voorgedragen als ere lid als hij stopt met de activiteiten voor de vereniging. Dirk kennende kunnen we daar nog lang op wachten.En daarom heeft, in het kader van ons 75 jarig jubileum en zijn 43+ jaar bewezen diensten, het bestuur tijdens de Algemene Ledenvergadering van 23-10-2023 Dirk Prins voordragen om hem te benoemen als ere lid.

 

Volgens het protocol is dit verzoek dan ook voorgelegd aan de Algemene Ledenvergadering en derhalve aan de leden gevraagd of zij akkoord kunnen gaan met het voorstel van het bestuur. Middels een handopsteking van de aanwezige leden is er unaniem ingestemd om Dirk Prins te benoemen tot erelid van de scheidsrechtersvereniging COVS ‘De Langstraat’.

 

Dirk, namens het bestuur en onze leden van harte gefeliciteerd met deze erelidmaatschap.

Wij gebruiken cookies om onze website en uw ervaring te verbeteren bij het gebruik ervan. Cookies die worden gebruikt voor de essentiële werking van deze site zijn al ingesteld. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk